Font Size

Profile

Cpanel

2013-2014

2014.04.16 - Wygrali Konkurs Papieski

Laureatką jubileuszowego konkursu papieskiego została uczennica III klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze, Iwona Gowarzewska.

Autor: R.K
Więcej>>>Tygodnik Regionalna


2014.04.16 - Ucz się mody i zarabiaj. "Ekonomik" zaprasza

 

fot Anna Krasko /Agencja Gazeta

Kilka lat temu w zielonogórskim "ekonomiku" uczyło się tysiąc uczniów. Teraz - siedmiuset. Jak wypełnić lukę? Nowymi kierunkami, takimi jak kreator mody

Cały tekst:
Ekonomik Zaprasza >>> Gazeta Wyborcza online

2014.04.15 - Duże zainteresowanie uczniów Dniem Otwartym w Ekonomiku

szkola

Zapoznają się z kierunkami kształcenia,  zwiedzają pracownie a także  rozmawiają z uczniami i nauczycielami, mowa o gimnazjalistach trzecich klas, którzy uczestniczą dziś w Dniu Otwartym  Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Długiej w Zielonej Górze.

Więcej>>>Radio Zielona Góra

 

2014.04.15 - Życzenia świąteczne

wielkanoc2Święta Wielkiej Nocy to czas wiary w siłę przemienienia Pańskiego, to czas otuchy i nadziei, która buduje prawdziwą siłę człowieka.

Niech zatem ta świąteczna chwila umocni w nas przekonanie, iż wszystkie marzenia i życzenia mogą się spełnić, a radość zagości w sercach.

Wesołych Świąt życzy
Barbara Bogacz-Szczepańska Dyrektor 
Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze

Zielona Góra, Wielkanoc 2014 rok

2014.04.15 - Wielkanoc z PCK

W sobotę  12 kwietnia 2014 roku, nasi szkolni wolontariusze ponownie uczestniczyli w markecie Tesco w ogólnopolskiej akcji zbiórki pieniężnej PCK w ramach programu „Godne dzieciństwo”. W akcję zaangażowali się: T. Jurkiewicz IIIf, M.Eismont, K.Eismont IIIc, A.Kęsicka IIIc, K.Hanousek IIIc,  K.Urban Ie, Ł. Graczyk Ie, P.Kazimierski Ie, A. Machelski Ie. Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na przygotowanie paczek wielkanocnych dla najuboższych mieszkańców Zielonej Góry i okolic. Dziękuję uczniom za zaangażowanie w sobotnią akcję oraz pozostałym kwestującym klasom: IIIc, IIId, IIIf, IIIe, którym udało się zebrać 2000 zł.

                                                                                                                                                                      A. Przemyślańska

  

2014.04.10 - Najnowszy Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych Gazety Lubuskiej-2012-2013

Miło nam poinformować, iż Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze znalazł się na 40 miejscu (na 131 szkół)  w rankingu szkół ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego. Oznacza to, że jesteśmy najlepszą Szkołą Techniczną w Zielonej Górze.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż w naszej placówce  do egzaminów maturalnych przystąpiła najwyższa liczba uczniów w województwie - 215 osób.

Okazuje się zatem, że warto uczyć się w Ekonomiku.

 

Czytaj więcej...