Font Size

Profile

Cpanel

Aktualności

Witamy na stronach ekonomika

 

 


Aktualności 

 

 

2015.01.25 - Głosuj na pomysł Ekonomika!

Zapraszamy do GŁOSOWANIA na pomysł Ekonomika dotyczący budowy boiska (2.59 Remont odtworzeniowy boiska sportowego dla mieszkańców Śródmieścia i uczniów ZSEk, na terenie szkolnym Zespołu Szkół Ekonomicznych  w Zielonej Górze przy ul Długiejw ramach budżetu obywatelskiego. 

Szczegóły na >>> www.zielona-gora.pl
Po zalogowaniu się na stronę miasta wybierz baner BUDŻET OBYWATELSKI, następnie kliknij >>> ZADANIA DUŻE, a w formularzu zaznacz zadanie 2.59
UWAGA: MOŻNA GŁOSOWAĆ TYLKO NA JEDEN PROJEKT.
DO GŁOSOWANIA UPRAWNIONE SĄ TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE, ZAMELDOWANE W ZIELONEJ GÓRZE.

2015.01.21 - Jak można fajnie zatańczyć Poloneza 2015

Jak można fajnie zatańczyć Poloneza

 

Zespół Szkół Ekonomicznych zajął III miejsce w IV Miejskim Turnieju Poloneza. Zobacz, jak zaprezentowali się uczniowie z Ekonomika.
Więcej >>> naszemiasto

Więcej >>> Galeria zdjęć ZSEk

2015.01.21 - Tegoroczne sukcesy naszych uczniów w olimpiadzie Wiedzy o Bankach

W Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu dnia 13 stycznia br. odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy o Bankach, w których naszą szkołę reprezentowali:

Agata Kierońska - uczennica klasy IV BE
Adrian Rąk - uczeń klasy III AE
Patryk Rąk - uczeń klasy III AE

Cała nasza trójka zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się 14 i 15 marca br.

 

 ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!!!

2015.01.21 - Blog hotelarzy

Zapraszamy do galerii zdjęć na BLOGU HOTELARZY

2015.01.20 - Brązowy medal Mistrzostw Miasta w unihokeju

Reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych zakończyły rywalizację o tytuł najlepszej drużyny unihokejowej Zielonej Góry. Nasze dziewczęta nie zdołały obronić mistrzowskiego tytułu wywalczonego w ubiegłym sezonie. W meczu półfinałowym rozegranym 2.12.2014 r. nasz zespół przegrał 0:2 z I LO i stracił szansę na walkę o najwyższe trofeum. W drugim pojedynku półfinałowym, w którym spotkały się zespoły VII LO i V LO, o wyniku spotkania zadecydowała seria rzutów karnych. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem V LO i to nasz rywal z eliminacji stanął przed szansą zdobycia złotego medalu. W walce o złoto drużyna V LO przegrała jednak z reprezentacją I LO wynikiem 1:5. O III miejsce zawodniczki Ekonomika walczyły z drużyną sportowej „Siódemki”. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla naszych reprezentantek, a najlepiej strzelająca zawodniczką turnieju została Aleksandra Demaj.
Czytaj więcej>>>